Alumni FON novogodišnji Giveaway

29.12.2023.

Alumni zajednica Fakulteta organizacionih nauka završila je godinu na visokoj noti, proslavivši novogodišnje praznike organizacijom Giveaway-a za svoje bivše studente. U sklopu ove inicijative, diplomci su pozvani da podele svoje dragocene uspomene sa FON-a u komentarima, gde je svaki komentar pružio mogućnost da postanu dobitnici poklon paketića od Fakulteta.

Učesnici su se sa zajednički prisećali trenutaka koji su obeležili njihovo vreme provedeno na Fakultetu. Selekcija dobitnika sprovedena je uz pomoć Random Name Picker-a, obezbeđujući fer i nasumičan izbor.

Ova inicijativa ima za cilj ojačati veze sa diplomcima, podsećajući ih na vrednosti i zajedničke trenutke koje su delili tokom njihovog studiranja na FON-u. Ova novogodišnja inicijativa dodatno povezuje generacije studenata FON-a, stvarajući toplu atmosferu zajedništva i podrške. Alumni zajednica izražava zahvalnost svima koji su učestvovali u ovom projektu i raduje se daljem jačanju veza među svojim diplomcima.