Otvaranje Alumni FON LinkedIn grupe

25.11.2023.

Ovom prilikom vas obaveštavamo da je u novembru 2023. godine formirana zvanična LinkedIn grupa za Alumni zajednicu FON-a. Ova grupa je osmišljena s ciljem povezivanja i jačanja veza među bivšim studentima fakulteta, pružajući mogućnost da se preko aktuelne poslovne mreže kao LinkedIn alumnisti spoje.

Očekujemo da će grupa postati mesto gde ćete moći pronaći kolege iz sličnih industrija, razmenjivati informacije o karijeri, te pružiti i dobiti podršku u daljem profesionalnom razvoju. Učlanjenje u ovu grupu pruža jedinstvenu priliku za proaktivno širenje mreže kontakata i izgradnju trajnih veza unutar naše zajednice.

Na sledećem linku možete pristupiti grupi: Alumni FON LinkedIn.

Radujemo se vašem aktivnom učešću u ovoj zajednici!