Otvorene prijave za članstvo u Alumni zajednici FON-a

05.11.2023.

FON zvanično otvara prijave za članstvo u novoosnovanoj Alumni zajednici Fakulteta organizacionih nauka. Alumni FON započinje sa radom u 2023. godini i predstavlja korak napred za strateški razvoj i poboljšanje održavanja veza između svojih studenata i Fakulteta.

Alumni FON predstavlja mesto povezivanja svih alumnista Fakulteta i omogućava stvaranje novih i ponovnih susreta starijih generacija.

Članstvo u Alumni FON otvoreno je za sve bivše studente FON-a koji su završili najmanje jedan studijski program, odnosno jedan nivo studija na FON-u i besplatno je u prvoj godini članstva. Alumni FON ima cilj da pruži priliku alumnistima da se uključe u različite aktivnosti i sadržaje koji će biti formirani za njih, kao što su: događaji, odbori u okviru kojih će alumnisti biti uključeni i diskutovati o različitim temama, mentorstvo novih generacija i mnogi drugi.

Svi bivši studenti FON-a pozvani su da se prijave i postanu deo Alumni zajednice koja se sastoji od lidera i nadograđuje temelj Fakulteta i celokupnog društva.

Prijava je dostupna na sledećem linku: https://alumni.fon.bg.ac.rs/